Про конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку «Перший еко-індустріальний парк»

Про конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку «Перший еко-індустріальний парк»


Долинська міська рада
Калуського району Івано-Франківської області
восьме скликання
(тридцять четверта сесія)

РІШЕННЯ

Від 21.08.2023 № 2365-34/2023
м. Долина

Про конкурс з вибору
керуючої компанії індустріального
парку «Перший еко-індустріальний парк»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про індустріальні парки», беручи до уваги рішення міської ради від 04.07.2023 № 2235-33/2023 «Про індустріальний парк «Перший еко-індустріальний парк» та від 04.07.2023 № 2236-33/2023 Про концепцію індустріального парку «Перший еко-індустріальний парк», з метою організації і проведення на конкурентних засадах відкритого конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Перший еко-індустріальний парк», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Провести відкритий конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку «Перший еко-індустріальний парк».

2. Затвердити умови відкритого конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Перший еко-індустріальний парк» (додаток 1) та конкурсну документацію з вибору керуючої компанії індустріального парку «Перший еко-індустріальний парк» (додаток 2).

3. Створити конкурсну комісію з вибору керуючої компанії індустріального парку «Перший еко-індустріальний парк», затвердити її склад (додаток 3) та порядок роботи (додаток 4).

4. Визначити, що рішення про переможця конкурсу на підставі висновків конкурсної комісії приймає Долинська міська рада.

5. Уповноважити міського голову Івана Диріва підписати з переможцем конкурсу договір про створення та функціонування індустріального парку «Перший еко-індустріальний парк».

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Віктора Громиша та постійну комісію з питань з питань підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (Сергій Гаргат).

Міський голова Іван ДИРІВ

Додатки

Документ опубліковано 24 серпня 2023
Індекс документа
2365-34/2023
Дата прийняття
21 серпня 2023
Детальніше