Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» (далі – Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (далі – Порядок) (із змінами), Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Провести перевірку, передбачену Законом (далі – перевірка), щодо провідного спеціаліста відділу місцевого економічного розвитку та проектної діяльності управління туризму та проектної діяльності Долинської міської ради Проців Катерини Остапівни.
  2. Визначити днем початку проведення перевірки 24.11.2021 року.
  3. Визначити керуючого справами виконавчого комітету міської ради Романа Михнича відповідальним за проведення перевірки.
  4. Проців Катерині Остапівні подати до відділу кадрового забезпечення управління правового і кадрового забезпечення міської ради власноручно написану заяву про те, що до неї застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2 до Порядку.
  5. Оприлюднити дане розпорядження на офіційному вебсайті Долинської міської ради у день його прийняття.
  6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради Віктор Гошилик

Документ опубліковано 24 листопада 2021
Чинний
Детальніше