Про початок проведення перевірки, передбаченої  Законом України «Про очищення влади»

Про початок проведення перевірки, передбаченої  Законом України «Про очищення влади»

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 01.09.2021237
м. Долина
Про початок проведення перевірки,
передбаченої Законом України
«Про очищення влади»

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» (далі – Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (далі – Порядок) (із змінами), Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Провести перевірку, передбачену Законом (далі – перевірка), стосовно таких посадових осіб Долинської міської територіальної громади:

  1. Загурська Олександра Ярославівна – провідний спеціаліст відділу соціальної політики міської ради;
  2. Най Володимир Зіновійович – провідний спеціаліст відділу молоді та спорту міської ради.

2. Визначити днем початку проведення перевірки 01.09.2021 року.
3. Визначити керуючого справами виконавчого комітету міської ради Романа Михнича відповідальним за проведення перевірки.
4. Особам, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження, стосовно яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дати початку перевірки подати до відділу кадрового забезпечення управління правового і кадрового забезпечення міської ради власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 1 або 2 до Порядку.
5. Оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Долинської міської ради у день його прийняття.
6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Іван Дирів

Документ опубліковано 01 вересня 2021
Чинний
Детальніше