Про Положення про використання коштів міської ради на участь депутатського корпусу в соціально-економічному розвитку м. Долина

Про Положення про використання коштів міської ради на участь депутатського корпусу в соціально-економічному розвитку м. Долина

РІШЕННЯ

Від 29.05.2013. № 1102-30/2013
м. Долина

Про Положення про використання коштів
міської ради на участь депутатського корпусу
в соціально-економічному розвитку м. Долина


Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» i пунктами 2, 3, 6 статті 30 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про використання коштів міської ради на участь депутатського корпусу в соціально-економічному розвитку м. Долина (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської від 23.03. 2007. № 381-9/2007 «Про Положення про фонд міської ради на виконання депутатських повноважень».Міський голова Володимир Гаразд
Затверджено
рішенням міської ради
від 29.05.2013. № 1102-30/2013

ПОЛОЖЕННЯ

про використання коштів міської ради на участь депутатського корпусу в соціально-економічному розвитку м. Долина

  1. 1. Загальні положення


1.1. Загальна сума коштів міської ради на участь депутатського корпусу в соціально-економічному розвитку м. Долина затверджується міською радою при прийнятті міського бюджету на поточний рік.
1.2. Сума коштів для кожного депутата є однаковою.
1.3. Кошти виділяються керуючись цим Положенням, лише у встановлених межах за цільовим призначенням затверджених на поточний рік програмою участі депутатського корпусу в соціально-економічному розвитку м. Долина (далі Програма).
1.4. Депутат може направити кошти для фінансування заходів на покращення благоустрою території міста, придбання матеріалів та обладнання довготермінового користування, будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів комунальної власності і закладів соціальної сфери на території міста.
1.5. Для формування на поточний рік Програми депутат міської ради звертається до міського голови з відповідним клопотанням де зазначається на виконання яких заходів планується направити кошти, яке підприємство буде виконавцем та на яку суму планується виконати роботи.
1.6. Клопотання для формування Програми подаються до 15 червня поточного року.

2. Фінансування заходів Програми

2.1. Виділення коштів на виконання заходів затвердженої Програми може надаватися у вигляді субвенції районному бюджету або коли виконавцем зазначено комунальне підприємство Долинської міської ради (КП «Комунгосп», КП «УКМ» тощо) чи колективне підприємство «Пролісок», кошти виконавцю з міського бюджету направляються трансфертом.
2.2. У випадку коли у заходах Програми депутат міської ради вказує іншого виконавця для направлення коштів, депутат забезпечує необхідний пакет документів (кошториси, рахунки, накладні, акти виконаних робіт тощо). У разі відсутності обґрунтованих документів фінансування заходів не проводиться.
2.3. Фінансування заходів проводиться відповідно до розпоряджень міського голови, підготовлених фінансовим відділом міської ради.

3. Контроль за використанням коштів

3.1. Контроль за цільовим використанням коштів здійснює постійна комісія міської ради з питань планування, бюджету, майна та власності.

Документ опубліковано 29 травня 2013
Чинний
Детальніше