Про програму діяльності комунального підприємства «Долина-Інвест» на 2016 рік

Про програму діяльності комунального підприємства «Долина-Інвест» на 2016 рік

РІШЕННЯ

Від 15.02.2016. № 122-5/2016

м. Долина

Про програму діяльності комунального

підприємства «Долина-Інвест» на 2016 рік

З метою забезпечення сталого розвитку Долинського району та міста Долина через системну роботу по створенню умов для використання місцевих інвестиційних ресурсів, проведення активної роботи по розробці інвестиційних проектів то промоції інвестиційних можливостей, залучення інвесторів, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Програму діяльності комунального підприємства «Долина-Інвест» на 2016 рік (додається).

2.Фінансовому відділу міської ради фінансування заходів у 2016 році проводити виходячи з можливостей доходної частини міського бюджету на 2016 рік.

3.Інформацію про хід виконання даної Програми заслухати на сесії міської ради в IV кварталі 2016 року.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Володимира Смолія та постійну комісію міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури.

Міський голова Володимир Гаразд

Затверджено:

рішенням міської ради

від 15.02.2016. № 122-5/2016

ПРОГРАМА

діяльності комунального

підприємства «Долина-Інвест» на 2016 рік

1. Опис існуючої ситуації

Завдяки проведеній підприємством роботі минулого року закладено хорошу платформу для успішної роботи в 2016 році. До найбільш успішних моментів треба віднести відзначення нашого проекту у Всеукраїнському конкурсі інвестиційних проектів, що дає великі шанси залучити в 2016 році більше 2 мільйонів гривень з державного фонду регіонального розвитку, а також проведену значну роботу по збору інформаційних матеріалів необхідних для подачі заявки на отримання спецдозволу на використання надр Долинського родовища соляної ропи.

2. Мета та завдання Програми

Основною метою діяльності комунального підприємства «Долина-Інвест» на 2016 рік є продовження роботи по основних напрямках, задекларованих в Програмах попередніх років, а саме: створення індустріального парку, видобування ропи та розвиток бальнеології .

На 2016 рік підприємство ставить перед собою такі завдання:

  1. Успішна реалізація проекту «Створення передумов для розвитку бальнеологічного туризму в місті Долина».
  2. Підготовка інвестиційних пропозицій в першу чергу по індустріальному парку, для участі у Всеукраїнському конкурсі інвестиційних програм та проектів на 2017 рік.
  3. Розробка та поширення інформації про інвестиційні можливості міста.
  4. Розробка Стратегічного плану розвитку бальнеології. Постійна діяльність направлена на промоцію інвестиційних можливостей міста.

3. Технології виконання завдань.

Заплановані завдання планується виконати в наступний спосіб.

3.1. Реалізація проекту «Створення передумов для розвитку бальнеологічного туризму в місті Долина».

Успішна реалізація проекту передбачає виконання кількох складових:

3.1.1.Отримання спецдозволу на користування ділянкою надр з метою геологічного вивчення та дослідно-промислової розробки Долинського родовища природних розсолів.

Підприємство буде продовжувати діяльність направлену на збір матеріалів для подачі заявки та отримати спецдозвіл на використання надр. З цією метою в 2016 році буде виконано наступне:

-підготовлене звернення до Новичанської та Облонської сільських рад за отриманням погодження на використання їх земельних ділянок для видобування розсолів;

-подане звернення на погодження до Івано-Франківської обласної ради;

– подана заявка на отримання погодження Мінприроди на використання ділянки надр;

-подана заявка на погодження у Держгірпромнагляд;

-проведена робота по збору матеріалів стосовно підтвердження запасів, що включає виготовлення гідрогеологічних карт, проведення пояснювальної записки з обґрунтуванням необхідності проведення робіт тощо;

-подана заявка на отримання спецдозволу;

-оплачений збір;

-отримання спецдозволу на користування ділянкою надр з метою геологічного вивчення та дослідно – промислової розробки Долинського родовища природних розсолів.

3.1.2.Проведення першого етапу робіт по спорудженню оздоровчо-відпочинкового бальнеологічного комплексу.

Забезпечення виконання даного завдання передбачає наступні кроки: вибір проектної організації, розробка проектної документації, проведення експертизи проекту, проведення громадських обговорень проекту, проведення конкурсу по вибору виконавця робіт, початок будівельних робіт .

3.1.3. Проведення робіт по підготовці підприємства до промислового видобування соляної ропи.

Виконання цього завдання передбачає: виготовлення проектної документації на технологічну лінію виробництва, проведення робіт по облаштуванню свердловини, початок робіт по спорудженню промислових приміщень у відповідності до розробленого проекту.

3.2. Підготовка інвестиційних пропозицій для участі у конкурсі інвестиційних програм та проектів на 2017 рік, що можуть реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку.

Планується внести необхідні корективи та повторно подати на участь у конкурсі проекти розроблені в 2015 році, які не отримали фінансування з державного Фонду. Додатково планується розробити новий проект, у сфері міжмуніципальної співпраці з Новичанською та Оболонською сільськими радами. Предметом проекту буде спільне видобування переробка та реалізація соляної ропи Долинського родовища, яке охоплює територію м. Долина та вищеназваних рад.

3.3.Діяльність направлена на промоцію інвестиційних можливостей міста. Активізація діяльності по просування індустріального парку.

В 2016 році в співпраці з Асоціацією індустріальних парків планується провести ряд заходів направлених на пошук потенційної керуючої кампанії. Для проведення заходів планується залучити кошти не тільки міського бюджету, а й інших джерел: грантів, коштів посольств, тощо.

3.4. Активна участь в розробці стратегічного плану розвитку бальнеології в рамках проекту ПРОМІС.

Для виконання цього завдання планується представникам підприємства брати активну участь в робочій групі по розробці Стратегічного плану розвитку бальнеології в нашому місті, який буле реалізовуватися в рамках українсько-канадського проекту ПРОМІС.

4.Терміни реалізації Програми

Програма пропонується до виконання на протязі січня-грудня 2016 року.

5. Фінансування Програми

№ з/п

Статті видатків

Сума коштів,
грн

1 Поточні видатки

1.1

Фонд оплати праці з нарахуваннями.(директор 1, бухгалтер 0,5 – 1,5 х 12 х 7500)

124 200,00

1.2

Офісні витрати (канцтовари, тощо)

3 000,00

1.3

Співфінансування реалізації проекту «Створення передумов для розвитку бальнеологічного туризму в місті Долина» в частині поточних видатків, в тому числі:

326 000,00

– підготовка пакету документів та оплати послуг залучених організацій для підтвердження запасів та отримання спецдозволу – розробка проекту технологічної лінії по виробленню солі
– кошти для оплати збору

270 000

30 000

26 000

1.4

Витрати на просування інвестиційних проектів (друкована продукція, участь в заходах, виставках, оплата послуг, інші витрати тощо)

10 000,00

1.5

Розробка Стратегічного плану розвитку бальнеології (в рамках проекту проміс)

кошти донора

Всього поточних видатків

463 200,00

2 Капітальні видатки

2.1

Співфінансування реалізації проекту «Створення передумов для розвитку бальнеологічного туризму в місті Долина» в частині капітальних видатків,в тому числі:

400 000,00

– Розробка проектно-кошторисної документації на будівництво– Роботи по облаштуванні свердловини
– Будівельні роботи

40 000

150 000

210 000

Всього капітальних видатків

400 000,00

РАЗОМ ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ

863 200,00

Оплата праці персоналу з нарахуваннями 124 200 1,5 особи в т.ч.1 дир + 0,5 бух

6. Очікувані результати

В результаті реалізації Програми очікується досягнення наступних результатів:

– отримання спецдозволу на використання ділянки надр Долинського родовища соляної ропи;

– підготовка не менше однієї проектної заявки на фінансування з державного Фонду регіонального розвитку на 2017 рік;

-виготовлення будівельної документації та початок робіт по спорудженню бальнеологічного комплексу в міському парку;

– облаштування першої комунальної свердловини на території колишнього солевиварювального комбінату.

Документ опубліковано 15 лютого 2016
Втратило чинність
Детальніше