Про розгляд клопотання гр. Погонич Ю.Б.

Про розгляд клопотання гр. Погонич Ю.Б.

РІШЕННЯ


Від 26.05.2011. № 244-7/2011
м. Долина

Про розгляд клопотання
гр. Погонич Ю.Б.

Розглянувши клопотання громадянина Погонича Юрія Богдановича, який проживає в ________________, про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для реконструкції квартири під магазин з добудовою вхідного тамбуру та обслуговування в м. Долина по пр. Незалежності, 8/3, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 144 Конституції України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Перевести квартиру по пр. Незалежності, 8/3 з житлової в нежитлову.

2. Дати дозвіл громадянину Погоничу Юрію Богдановичу провести реконструкцію квартири № 3 з влаштуванням окремого входу на місці існуючого віконного отвору під магазин в м. Долина по пр. Незалежності, 8/3.

3. Дати дозвіл громадянину Погоничу Юрію Богдановичу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0029 га для реконструкції квартири № 3 з влаштуванням окремого входу на місці існуючого віконного отвору під магазин та його обслуговування в м. Долина по пр. Незалежності, 8/3, за рахунок земель міської ради.

4. Зобов’язати громадянина Погонича Ю.Б.:
4.1. Замовити в ліцензованій землевпорядній організації проект відведення земельної ділянки і подати його для затвердження у встановленому законом порядку.
4.2. В місячний термін укласти з Долинською міською радою угоду про використання земельної ділянки.
4.3. Виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію частини квартири № 3 з влаштуванням окремого входу на місці існуючого віконного отвору під магазин в ліцензованій проектній організації і одержати дозвіл на проведення будівельних робіт в органах держархбудконтролю.
4.4. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долини» та «Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долини» в місячний термін укласти угоду з Долинською міською радою про сплату пайового внеску.

5. Попередити громадянина Погонича Ю.Б.:
5.1. Проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції держархбудконтролю, або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
5.2. В разі невиконання п. 4 дане рішення втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань землекористування та земельних відносин і з питань містобудування та архітектури.

Міський голова Володимир Гаразд


Документ опубліковано 26 травня 2011
Чинний
Детальніше