Про розгляд клопотання ПП «ІОНІ»

Про розгляд клопотання ПП «ІОНІ»

РІШЕННЯ


Від 26.05.2011. № 243-7/2011
м. Долина

Про розгляд клопотання
ПП «ІОНІ»

Розглянувши клопотання приватного підприємства «ІОНІ», що знаходиться в м. Долина вул. Л.Українки, 7, про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для реконструкції та обслуговування викупленого приміщення під відпочинково-оздоровчий комплекс в м. Долина по вул. Шевченка, 2А, договір-купівлі продажу від 04.05.2011р. зареєстрованого в реєстрі за № 1739, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 144 Конституції України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл приватному підприємству «ІОНІ» на проведення реконструкції викупленого приміщення під відпочинково-оздоровчий комплекс в м. Долина по вул. Шевченка, 2А.

2. Дати дозвіл приватному підприємству «ІОНІ» на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0300 га в м. Долина по вул. Шевченка, 2А, для реконструкції та обслуговування викупленого приміщення під відпочинково-оздоровчий комплекс.

3. Зобов’язати ПП «ІОНІ»:
3.1. Замовити в ліцензованій землевпорядній організації проект відведення земельної ділянки і подати його для затвердження у встановленому законом порядку.
3.2. В місячний термін укласти з Долинською міською радою угоду про використання земельної ділянки.
3.3. Виготовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію викупленого приміщення під відпочинково-оздоровчий комплекс в ліцензованій проектній організації і одержати дозвіл на проведення будівельних робіт в органах держархбудконтролю.
3.4. Відповідно до Положень «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долини» та «Про пайову участь замовників будівництва у формуванні цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Долини» в місячний термін укласти угоду з Долинською міською радою про сплату пайового внеску.

4. Попередити ПП «ІОНІ»:
4.1. Проведення будівельних робіт на об’єкті без дозволу інспекції держархбудконтролю, або здійснення незазначених у дозволі будівельних робіт вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
4.2. В разі невиконання п. 3 дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань землекористування та земельних відносин і з питань містобудування та архітектури.


Міський голова Володимир Гаразд


Документ опубліковано 26 травня 2011
Чинний
Детальніше