Про розгляд звернення ФГ «Нива», с. Тростянець

Про розгляд звернення ФГ «Нива», с. Тростянець


Долинська міська рада
Калуського району Івано-Франківської області
восьме скликання
(тридцять третя сесія)

РІШЕННЯ

Від 18.07.2023 № 2306-33/2023
м. Долина

Про розгляд звернення
ФГ «Нива», с. Тростянець

Розглянувши звернення фермерського господарства «Нива», що знаходиться за адресою: с. Тростянець, Калуський р-н, Івано-Франківська обл., про надання в оренду земельних часток (паїв), що входять до складу спадщини на території Долинської міської територіальної громади, керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст. 12, 93, 124 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати фермерському господарству «Нива» в оренду терміном на 364 (триста шістдесят чотири) дні земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Тростянець орієнтовною площею 24,7550 га, що входять до складу спадщини.

2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в с. Тростянець орієнтовною площею 24,7550 га, що входять до складу спадщини.

3. Зобов’язати ФГ «Нива»:

3.1. В місячний термін укласти з Долинською міською радою договори оренди земельних часток (паїв), що входять до складу спадщини.

3.2. Постійно утримувати в належному стані земельні ділянки.

3.3. Замовити в суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, технічну документацію із землеустрою.

3.4. Погоджену технічну документацію із землеустрою подати на затвердження міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин.

Міський голова Іван ДИРІВ

Документ опубліковано 21 липня 2023
Індекс документа
2306-33/2023
Дата прийняття
18 липня 2023
Детальніше