Про розгляд звернення гр. Пирин Т.Я., с. Княжолука

Про розгляд звернення гр. Пирин Т.Я., с. Княжолука


Долинська міська рада
Калуського району Івано-Франківської області
восьме скликання
(сорок друга сесія)

РІШЕННЯ

Від 02.05.2024 № 2623-42/2024
м. Долина

Про розгляд звернення
гр. Пирин Т.Я., с. Княжолука

Розглянувши звернення громадянина Пирина Тараса Яковича, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в ур. «Дебелівка» с. Княжолука, графічні матеріали, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 123, 124, 141 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянину Пирину Тарасу Яковичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,6978 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для обслуговування майнового комплексу) в ур. «Дебелівка» с. Княжолука за рахунок земель міської ради, в оренду.

2. Зобов’язати громадянина Пирина Тараса Яковича замовити в суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити та подати його на затвердження у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин.

Міський голова Іван ДИРІВ

Документ опубліковано 09 травня 2024
Індекс документа
2623-42/2024
Дата прийняття
02 травня 2024
Детальніше