Про розгляд звернення підприємця Василишин М.В., с. Княжолука

Про розгляд звернення підприємця Василишин М.В., с. Княжолука


Долинська міська рада
Калуського району Івано-Франківської області
восьме скликання
(тридцять третя сесія)

РІШЕННЯ

Від 18.07.2023 № 2272-33/2023
м. Долина

Про розгляд звернення
підприємця Василишин М.В., с. Княжолука

Розглянувши звернення підприємця Василишина Миколи Васильовича, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування пилорами з допоміжними приміщеннями по вул. І. Франка с. Княжолука, графічні матеріали, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 12, 123, 124, 141 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл підприємцю Василишину Миколі Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га для обслуговування пилорами з допоміжними приміщеннями по вул. І.Франка с. Княжолука за рахунок земель міської ради, в оренду.

2. Зобов’язати підприємця Василишина Миколу Васильовича замовити в суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити та подати його на затвердження у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин.

Міський голова Іван ДИРІВ

Документ опубліковано 21 липня 2023
Індекс документа
2272-33/2023
Дата прийняття
18 липня 2023
Детальніше