Про розгляд звернення ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»

Про розгляд звернення ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»


Долинська міська рада
Калуського району Івано-Франківської області
восьме скликання
(сорок друга сесія)

РІШЕННЯ

Від 02.05.2024 № 2622-42/2024
м. Долина

Про розгляд звернення
ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані», що знаходиться за адресою: вул. Дегтярівська, 53, м. Київ, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та обслуговування базової станції стільникового зв’язку в с. Княжолука Івано-Франківської обл., керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0499 га для розміщення та обслуговування базової станції стільникового зв’язку в с. Княжолука Івано-Франківської області, за рахунок земель міської ради, в оренду.

2. Зобов’язати ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» замовити в суб'єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки і подати його для затвердження у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин.

Міський голова Іван ДИРІВ

Документ опубліковано 09 травня 2024
Індекс документа
2622-42/2024
Дата прийняття
02 травня 2024
Детальніше