Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки с. Мала Тур’я, вул. Тур’янська, 1-Д

Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки с. Мала Тур’я, вул. Тур’янська, 1-Д


Долинська міська рада
Калуського району Івано-Франківської області
восьме скликання
(тридцять третя сесія)

РІШЕННЯ

Від 18.07.2023 № 2335-33/2023
м. Долина

Про розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки с. Мала Тур’я, вул. Тур’янська, 1-Д

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Долинарембудсервіс», яке знаходиться за адресою: вул. Турянська, 1-Д, с. Мала Туря, Івано-Франківська обл., громадянина Романіва Василя Тарасовича, громадянки Микулин Галини Миколаївни, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування майнового комплексу по вул. Тур’янська, 1-Д с. Мала Тур’я, правовстановлюючі документи на об’єкти нерухомого майна, графічні матеріали, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 121, 122, 1861 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Долинарембудсервіс», громадянину Романіву Василю Тарасовичу та громадянці Микулин Галині Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,9000 га для обслуговування майнового комплексу по вул. Тур’янська 1-Д, с. Мала Тур’я за рахунок земель міської ради, в оренду.

2. Зобов’язати ТОВ «Долинарембудсервіс», гр. Романів В. Т. та гр. Микулин Г. М. замовити в суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити та подати його на затвердження у встановленому законом порядку.

3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею 1.9000 га для обслуговування майнового комплексу по вул. Тур’янська,1-Д, с. Мала Тур’я.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин.

Міський голова Іван ДИРІВ

Документ опубліковано 21 липня 2023
Індекс документа
2335-33/2023
Дата прийняття
18 липня 2023
Детальніше