Про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) за межами населеного пункту с. Солуків, гр. Виноградова Л.С.

Про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) за межами населеного пункту с. Солуків, гр. Виноградова Л.С.


Долинська міська рада
Калуського району Івано-Франківської області
восьме скликання
(сорок друга сесія)

РІШЕННЯ

Від 28.03.2024 № 2593-42/2024
м. Долина

Про виділення в натурі (на місцевості)
земельної частки (паю) за межами
населеного пункту с. Солуків,
гр. Виноградова Л.С.

Розглянувши звернення громадянки Виноградової Любові Семенівни, сертифікат на право на земельну частку (пай) серія РН № 239028 виданий Долинською районною державною адміністрацією, зареєстрований в Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай) від 04.10.2000 року за № 28 та відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом на земельну частку (пай) померлої громадянки Вінтонів Ганни Василівни, керуючись ст. 12, пунктом 1 статті 81 Земельного кодексу України, статтями 1, 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Виділити земельну частку (пай) в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту с. Солуків, власнику права на земельну частку (пай) громадянці Виноградовій Любові Семенівні та дозволити виготовити документи про право власності на земельну ділянку площею 1,0753 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с. Солуків Калуського району Івано-Франківської області.

2. Громадянці Виноградовій Любові Семенівні:

2.1. Зареєструвати у встановленому законодавством порядку право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 1,0753 га за межами населеного пункту с. Солуків згідно технічного звіту про виконання комплексу геодезичних та землевпорядних робіт для створення Проекту організації території земельних часток (паїв) на території с. Солуків Калуського району Івано-Франківської області.

2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог земельного законодавства України.

Міський голова Іван ДИРІВ

Документ опубліковано 04 квітня 2024
Індекс документа
2593-42/2024
Дата прийняття
28 березня 2024
Детальніше