Про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) за межами населеного пункту с. Солуків, гр. Крайник Л.П. та гр. Зобнів О.О.

Про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) за межами населеного пункту с. Солуків, гр. Крайник Л.П. та гр. Зобнів О.О.


Долинська міська рада
Калуського району Івано-Франківської області
восьме скликання
(тридцять третя сесія)

РІШЕННЯ

Від 18.07.2023 № 2317-33/2023
м. Долина

Про виділення в натурі (на місцевості)
земельної частки (паю) за межами
населеного пункту с. Солуків,
гр. Крайник Л.П. та гр. Зобнів О.О.

Розглянувши звернення громадянки Крайник Любові Петрівни та громадянки Зобнів Олени Онуфріївни, сертифікат на право на земельну частку (пай) серія РН № 238819 виданий Долинською районною державною адміністрацією, зареєстрований в Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай) від 05.10.2000 року за № 355 та відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом на земельну частку (пай) померлого громадянина Зобніва Петра Олексійовича, керуючись ст. 12, пунктом 1 статті 81 Земельного кодексу України, статтями 1, 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Виділити земельну частку (пай) в натурі (на місцевості) власнику права на земельну частку (пай) громадянці Крайник Любові Петрівні і громадянці Зобнів Олені Онуфріївні та дозволити виготовити документи про право власності на земельну ділянку площею 0,9774 га в с. Солуків для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів с. Солуків Калуського району Івано-Франківської області.

2. Громадянці Крайник Любові Петрівні і громадянці Зобнів Олені Онуфріївні:

2.1. Зареєструвати у встановленому законодавством порядку право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,9774 га за межами населеного пункту с. Солуків Калуського району Івано-Франківської області згідно технічного звіту про виконання комплексу геодезичних та землевпорядних робіт для створення Проекту організації території земельних часток (паїв) на території с. Солуків.

2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог земельного законодавства України.

Міський голова Іван ДИРІВ

Документ опубліковано 21 липня 2023
Індекс документа
2317-33/2023
Дата прийняття
18 липня 2023
Детальніше