Про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) за межами населених пунктів с. Солуків, с. Якубів гр. Зелінська Є.Ф.

Про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) за межами населених пунктів с. Солуків, с. Якубів гр. Зелінська Є.Ф.


Долинська міська рада
Калуського району Івано-Франківської області
восьме скликання
(тридцять третя сесія)

РІШЕННЯ

Від 18.07.2023 № 2316-33/2023
м. Долина

Про виділення в натурі (на місцевості)
земельної частки (паю) за межами
населених пунктів с. Солуків, с. Якубів
гр. Зелінська Є.Ф.

Розглянувши звернення громадянки Зелінської Євстахії Федорівни, сертифікат на право на земельну частку (пай) серія РН № 238831 виданий Долинською районною державною адміністрацією, зареєстрований в Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай) від 05.10.2000 року за № 368 та відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом на земельну частку (пай) померлого громадянина Зелінського Василя Івановича, керуючись ст. 12, пунктом 1 статті 81 Земельного кодексу України, статтями 1, 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Виділити земельну частку (пай) в натурі (на місцевості) власнику права на земельну частку (пай) громадянці Зелінській Євстахії Федорівні та дозволити виготовити документи про право власності на земельні ділянки площею 0,6898 га в с. Якубів та площею 0,1436 га в с. Солуків для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів с. Солуків та с. Якубів Калуського району Івано-Франківської області.

2. Громадянці Зелінській Євстахії Федорівні:

2.1. Зареєструвати у встановленому законодавством порядку право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,6898 га за межами населеного пункту с. Якубів та площею 0,1436 га за межами населеного пункту с. Солуків згідно технічного звіту про виконання комплексу геодезичних та землевпорядних робіт для створення Проекту організації території земельних часток (паїв) на території с. Солуків та с. Якубів.

2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог земельного законодавства України.

Міський голова Іван ДИРІВ

Документ опубліковано 21 липня 2023
Індекс документа
2316-33/2023
Дата прийняття
18 липня 2023
Детальніше