Про зміни до Положення «Про порядок загальної міської електронної реєстрації до поступлення у дошкільні навчальні заклади м. Долина»

Про зміни до Положення «Про порядок загальної міської електронної реєстрації до поступлення у дошкільні навчальні заклади м. Долина»

РІШЕННЯ

Від 13.07.2015. № 2106-64/2015

м. Долина

Про зміни до Положення «Про порядок загальної

міської електронної реєстрації до поступлення

у дошкільні навчальні заклади м. Долина»

З метою соціального захисту сімей учасників бойових дій та враховуючи Положення «Про порядок загальної міської електронної реєстрації до поступлення у дошкільні навчальні заклади м. Долина» затвердженого рішенням міської ради від 21.02.2013. № 975-28/2013, керуючись Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», ст. 18, 19 Закону України «Про дошкільну освіту», ст.2 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Доповнити пункт «4.5.2 до пільгових категорій належать:» Положення словами «- діти учасників бойових дій».

2.В пункті 4.5.1 Положення слова «Для реєстрації на пільговій черзі Заявник додає відповідне рішення профільної соціальної комісії Долинської міської ради, що свідчить про наявність пільг для зарахування на пільгову чергу» замінити словами:

«Для реєстрації на пільговій черзі Заявник додає відповідні документи, що свідчать про можливість надання пільги для зарахування на пільгову чергу».

Міський голова Володимир Гаразд

Документ опубліковано 13 липня 2015
Втратило чинність
Детальніше