Про надання дозволу комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг Долинської міської ради» на списання основних засобів

Долинська міська рада
Калуського району Івано-Франківської області
восьме скликання
(сорок сьома сесія)

Від 17.07.2024 № 2734-47/2024

Про надання дозволу комунальному закладу
«Центр надання соціальних послуг
Долинської міської ради»
на списання основних засобів

Розглянувши клопотання комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Долинської міської ради» від 12.03.2024. № про надання дозволу на списання основних засобів, керуючись ст. 26, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Дати дозвіл комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг Долинської міської ради» (директор Гошовський П.М.) на списання основних засобів, перелік яких приведений в додатку до даного рішення.

1. Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг Долинської міської ради» вищевказані списані основні засоби зняти з балансу закладу, та здати на переробку спеціалізованій установі, отримані кошти оприбуткувати згідно бухгалтерського обліку.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Долинської міської ради Михнича Р.В.

Секретар міської ради Віктор ГОШИЛИК

Документ опубліковано 24 липня 2024