Відбудуться громадські слухання «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з “для ведення особистого селянського господарства” на “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)” по вул. Лесіва Я. у с. Гошів»

21.06.2023

Відбудуться громадські слухання 21 липня 2023 року о 12.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської міської ради (м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх) щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з “для ведення особистого селянського господарства” на “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)” по вул. Лесіва Я. у с. Гошів».

Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Шентак Ю.І., підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 17.02.2022 №1434-19/2022 «Про детальний план території по вул. Лесіва Я. у с. Гошів».

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської ради за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5 каб. 25.

Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх з 20.06.2023р. до 17.07.2023р.

Для участі в громадських слуханнях запрошуємо: громадськість (в значенні відповідно до ЗУ "Про стратегічну екологічну оцінку"); уповноважених осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважених посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація.

Розпорядження

Пояснювальна записка

Завдання на розроблення детального плану території

Схема розташування території детального плану території в системі планувальної структури с.Гошів Калуського району Івано-Франківської області (викопіювання з генплану с.Гошів)