Нагадуємо: Відбудуться громадські слухання про розгляд детального плану території для нового будівництва торгово-офісного центру по вул. Грушевського, 4 у місті Долина

01.01.1970

Місце знаходження: Земельна ділянка, на яку розробляється детальний план території знаходиться в центральній частині м. Долина по вул. Грушевського, 4 в зоні житлово-громадської забудови.

Пропозиції: Детальним планом території пропонується нове будівництво торгово-офісного центру.

Площа земельної ділянки, що є в оренді – 0,1283 га

Площа земельної ділянки, що впорядковується – 0,3611 га

Площа забудови – 1325,0 м2

Поверховість будівлі – 3-4 пов.

Ситуаційна схема

Проектний план

Завдання на розроблення ДПТ

Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 р. № 1196 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555», яка набрала чинності 25.10.2022р. при реєстрації учасників громадських слухань забезпечується ідентифікація фізичних осіб, представників юридичних осіб.

Відповідно, усім учасникам громадських слухань мати при собі документ, що посвідчує особу. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.