28.02.2024

Повідомлення щодо проведення громадського обговорення документу державного планування «Детального плану території для нового будівництва контрольно-пропускного пункту у майновому комплексі по вул. Промислова, 4 у м. Долина Калуського району Івано-Франківської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

«Детальний план території для нового будівництва контрольно-пропускного пункту у майновому комплексі по вул. Промислова, 4 у м. Долина»

2

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Долинська міська рада

77500, Івано-Франківська обл., м. Долина, проспект Незалежності,5.

3

Підстава розроблення:

Рішення Долинської міської ради Калуського району Івано-Франківської області № 2501-38/2023 від 23.11.2023 р.

4

Завдання на розроблення детального плану території:

від лютого 2024р.

5

Відомості про замовника:

Долинська міська рада Калуського району Івано-Франківської області

6

Відомості про розробника:

Товариством з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ГЕОУРБАНІСТИКИ ТА ПЛАНУВАННЯ» (Код ЄДРПОУ 33880983)

7

договір

№13/103-р від 12.01.2024

8

Процедура громадського обговорення (Дата початку та строки здійснення процедури)

28.02.2024 – 01.04.2024

9

Інформація про способи участі громадськості (Надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Громадські слухання

10

Дата проведення запланованих громадських слухань (у разі потреби)

11

Час проведення запланованих громадських слухань (у разі потреби)

12

Інформація про місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Долинська міська рада

77500, Івано-Франківська обл., м. Долина, проспект Незалежності,5, приміщення залу засідань Долинської міської ради, 1-ий поверх

13

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Долинська міська рада

77500, Івано-Франківська обл., м. Долина, проспект Незалежності,5, відділ містобудування та архітектури, каб. 25.

14

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Відділ містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету міської ради

15

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування (область, місто, вулиця, номер будинку)

Долинська міська рада

77500, Івано-Франківська обл., м. Долина, проспект Незалежності,5.

16

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування (Опишіть)

Не проводяться

17

Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень):

Братішко Олег Григорович – провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Долинської міської територіальної громади

Пропозиції до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх з 29.02.2024р. до 29.03.2024р.

Для участі в громадських слуханнях запросити: громадськість (в значенні відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку»); уповноважених осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважених посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація.

На громадські слухання з’явитися з документами, що посвідчують особу.

Про детальний план території по вул. Промислова, 4 у м. Долина

Завдання на розроблення детального плану території

tekstova-chastina-do-5-mb-20240227t064734z-001.zipgrafichna-chastina-do-5-mb-20240227t064738z-001.zip