Відбудуться громадські слухання: Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Шевченка, 83 у с. Яворів»

12 травня 2023 року о 12.00 год.
в приміщенні залу засідань Долинської міської ради
(м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх).

Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Рак В.Я., підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 17.11.2022 №1856-24/2022 «Про детальний план території по вул. Шевченка, 83 у с. Яворів».

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської раді за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5 каб. 25.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначити провідного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Олега Братішка.

Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх з 12.04.2023р. до 11.05.2023р.

Для участі в громадських слуханнях запросити жителів міста Долини, представників громадських організацій, депутатів міської ради.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 р. № 1196 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555», яка набрала чинності 25.10.2022р. при реєстрації учасників громадських слухань забезпечується ідентифікація фізичних осіб, представників юридичних осіб.

Враховуючи вищенаведене, усім учасникам громадських слухань мати при собі документ, що посвідчує особу. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.

Розпорядження

Проєкт Детальний план території

Детальний план території

Завдання на розроблення детального плану території