Відбудуться громадські слухання 06 жовтня 2023 року о 12.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської міської ради (м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх) щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для реконструкції та нового будівництва об'єктів майнового комплексу АТ «Укрспецтрансгаз» по вул. Промислова, 3 у м. Долина»

06.09.2023

Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Кречковський І.В., підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 17.11.2022 №1857-24/2022 «Про детальний план території по вул. Промислова, 3 у м. Долина».

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської ради за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5 каб. 25.

Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх з 06.09.2023р. до 05.10.2023р.

Для участі в громадських слуханнях запрошуємо: громадськість (в значенні відповідно до ЗУ "Про стратегічну екологічну оцінку"); уповноважених осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважених посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація.

Розпорядження

Рішення міської ради

Завдання на розроблення детального плану території

Детальний план території

Пояснювальна записка

Землевпорядна частина